Emilia Kotarska

Życiowe motto Emilii brzmi: „Moja droga do sukcesu jest jeszcze w remoncie…”

 

Emila Kotarska związana jest z Puławami, kontakt: lp.po@80alime

Emilia Kotarska od 22 lat porusza się na wózku inwalidzkim. Pracuje na etacie pielęgniarki w Centrum Integracyjno-Rehabilitacyjnym w Puławach, którego celem działania jest wspieranie osób niepełnosprawnych w aktywności i integracji  społecznej, świadczenie pomocy prawnej, psychologicznej, terapeutycznej oraz rehabilitacyjnej. Centrum pomaga i wspiera osoby niepełnosprawne w ich miejscu zamieszkania jak również rodziny osób niepełnosprawnych.Pani Emilia od 20 lat jest instruktorem aktywnej rehabilitacji i zajmuje się usprawnianiem oraz nauką samodzielności. Pomaga osobom po urazach kręgosłupa uzyskać maksymalną niezależność i sprawność fizyczną. Prowadzi szkolenia dla personelu medycznego oraz rodziców dzieci z urazami rdzenia kręgowego.

Prywatnie pasjonuje się sportem i aktywnie go uprawia. Jest wielokrotną zwyciężczynią turniejów krajowych i międzynarodowych w tenisie stołowym. Za wybitne wyniki sportowe otrzymała nagrodę Starosty Puławskiego. Uznana za jedną z najlepszych sportowców Puław odznaczona nagrodą Prezydenta Miasta Puław. Hobbystycznie w miarę wolnego czasu bierze udział w wyścigach na wózkach inwalidzkich.

Lubi odpoczywać przy muzyce-poezji śpiewanej, poczytać książki biograficzne, pooglądać najnowsze trendy mody oraz informacje z zakresu kosmetologii.

W ludziach ceni szczerość, prawdę i odwagę.

Kliknij w miniaturę, aby otworzyć zdjęcie w pełnym rozmiarze